İstanbul Balık Avı Turu 2022

İstanbul Balık Avı Turu

Selam Hobidaslar,
Turlarımıza katılmak için yukarıdaki whapsapp ile mesaj gönder butonuna basarak destek alabilirsiniz.
Turlarımız istanbul'un hemen hemen her bölgesini kapsamaktadır.
Pendik, Dragos Kartal, Küçükyalı, Harem, Haliç, Bebek, Sarıyer, Kandilli, Beykoz, Anadolu Kavağı ve Poyrazköy Liman kalkışlı olarak istanbulun önemli bölgelerinde yer almaktayız. Maksadımız en verimli dönemde en iyi balığı en güzel merada tutturmaktır. Tekmelerimiz genellikle 8 metre civarlarında ve normal zamanda 6 kişi almaktayız. Daha çok sayı ile gelmeniz halinde 15 metre yat, 16 metre motoryat ve 14 metre motoryat olarak 4 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır. Kişi bası fiyatları için whatsappdan destek alabilirsiniz. Dilerseniz takım ve yem seçeneğinde yardımcı olabiliyoruz. Bu işi bilmenize gerek yoktur. İşin ehli kaptanlarımız ve donanımlı teknelerimiz ile kısa bir eğitimin ardından gönül rahatlığı ile bu avı yapabilirsiniz.  
Hangi balıkları avlıyoruz ? 
Çinekop, Sarıkanat , Lüfer, Palamut, Uskumru, Kalamar, İzmarit, İstavrit, Mezgit, Karagöz, Sardalya gibi birçok balığı marmara bölgemizde avlıyoruz. 
Gece ve gündüz tüm balık av dönemlerinde tur yapmaktayız. 
                  YAPTIĞIMIZ AVLARDAN BİR KAÇ VİDEOYU AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Tags: Balık avı istanbul 2021, istanbul balık avı turu, balık turu, istabul fishing, fishing tours, balık tutma turları, vip balık avı turu, balık avı turları, İstanbul Balık avı turu 2022, Balık Avı Turu yapıyorum, çinekop turu, palamut turu, lüfer turları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×